Naujienos

Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“

2019-06-07

Jau tradiciškai birželio 7 d. mokykla prisijungė prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotos visuotinės atvirų durų dienos tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“ ir lankėsi savo tėvelių darbovietėse. 5 ir 6 klasės mokiniai lankėsi Viltės Marijos tėvelio darbovietėje UAB ,,Kabargoje“, veterinarijos gydykloje ir susipažino su  gydytojo profesijos sunkumais. 7 ir 10 klasės mokiniai pabuvojo Gabijos mamos darbovietėje UAB ,,Baldai Jums“.  Išgirdome įdomų pasakojimą apie fabriko įkūrimą,  pamatėme įvairius baldų gaminimo procesus. 8 klasės mokiniai susipažino su sunkia mediko profesija Gabrielės mamos darbovietėje – Bukonių slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje. 9 ir 10 klasės mokiniai susipažino su ūkininkų Kurmelių profesine veikla. Mokiniai klausėsi Ričardo ir Vykinto tėvelio pasakojimo apie žemdirbio kasdienybę ir noriai vaišinosi kaimiškomis vaišėmis. Dėkojame visiems tėveliams, kurie noriai atvėrė savo darboviečių duris.

                                       Laima Mačiūnienė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė, UK grupės vadovė                                              

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.