Naujienos

Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“

2018-06-01

Birželio 1 d. prisijungdami prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotos visuotinės atvirų durų dienos tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“ lankėmės ŽŪB ,,AUGA Lankesa”, Jonavos namų tekstilės UAB ,,A grupėje”  ir UAB ,,Baldai Jums”. Šios dienos tikslas – suteikti progą mokiniams artimiau susipažinti su tėvų, senelių ar artimųjų darbovietėmis, profesijomis.

Bendrovių atstovai papasakojo apie gaminamos produkcijos įvairovę, bendrovių veiklą, bendradarbiavimą su užsienio partneriais. Supažindino mokinius, kokios darbuotojo asmeninės sąvybės reikalingos darbui bendrovėse ir išsamiai atsakė į visus mokinius dominusius klausimus. Jau trečius metus esame iniciatyvos “Šok į tėvų klumpes” dalyviai. Per šiuos susitikimus daug sužinojome, pamatėme ir išgirdome.

                                                                      

        Laima Mačiūnienė, UK grupės vadovė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.