Naujienos

Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“

2017-06-02

Birželio 2 d. prisijungdami prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotos visuotinės atvirų durų dienos tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“ lankėmės Bukonių mokyklos- daugiafunkcio centro ikimokyklinio ugdymo grupėje. 7 klasės mokinio Augustino mama ir 10 klasės mokinės Orintos močiutė papasakojo apie savo darbo privalumus ir pasitaikančius sunkumus, o grupės meninio ugdymo vadovė Modesta pakvietė visus dalyvauti improvizuotoje muzikos pamokoje. 

Tą dieną aplankėme ir 7 klasės mokinės Gretos mamą, dirbančią Bukonių seniūnijoje. Ji papasakojo apie visuomenei naudingos veiklos organizatorėsprofesiją, pristatė pagrindines šios specialybės atstovo funkcijas: organizuoti ir administruoti visuomenei naudingą veiklą.Susitikimo metu ne tik klausėmės įdomaus pasakojimo apie negirdėtą profesiją, bet ir klausėme, diskutavome, aiškinomės, kokių asmeninių savybių turi turėti tokios profesijos atstovas, kokie iššūkiai laukia tokiame darbe.

Jau antrus metus esame iniciatyvos “Šok į tėvų klumpes” dalyviai. Daug per šiuos susitikimus sužinojome apie mūsų mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių tėvų darbovietes, daug pamatėme ir išgirdome.

Laima Mačiūnienė, UK grupės vadovė

Dovilė Bisigirskienė, UK grupės narė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.