Naujienos

Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“

2016-06-03

Birželio 3 d. mokykla prisijungdama prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotos visuotinės atvirų durų dienos tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“ lankė Bukonių kaimo ūkininkų ūkius ir susipažino su ūkininkų V. Tuzovo, A. Garnio, B. Ragaišio profesine veikla. Mokiniai klausėsi gyvenimiškos patirties kupinų pasakojimų apie žemdirbio kasdienybę ir noriai bandė pasėdėti už traktoriaus vairo. Ūkininkams tai buvo puiki proga populiarinti kaimiškąsias profesijas ir skatinti mokinius jas pasirinkti.

Trumpas filmukas iš lankymosi ūkininkų ūkiuose #Šokįtėvųklumpes

Laima Mačiūnienė, UK grupės vadovė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.