Naujienos

Ugdymo karjerai išvyka

2022-03-03

2022 m. kovo 3 d. vykdant projektą ,,Aš einu ten, kur man įdomu" Jonavos r. Bukonių mokyklos - daugiafunkcio centro mokiniai lankėsi Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje. Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas atvykusius mokinius supažindino su mokyklos aplinkomis, ugdymo(si), neformalaus švietimo galimybėmis. Po trumpo specialybių pristatymo praktinio mokymo vadovas Arvydas Minkštimas atvykusius svečius pakvietė pasivažinėti mokyklos mokomaisiais automobiliais ir sunkiasvoriu automobiliu bei kvietė išbandyti transporto priemonių remontininko ir virėjo profesijas. Profesijos mokytojas Gintaras Minkštimas vaikinus supažindino su kasdieninėje veikloje pritaikomomis transporto priemonių remontininko profesijos subtilybėmis, o profesijos mokytoja Virginija Vagonienė pristatė mokinėms virėjo profesiją. Mergaitės turėjo galimybė pagaminti nuostabaus skonio rankų darbo makaronus. Dėkojame Jonavos r. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniams ir jų mokytojai už bendradarbiavimą. Lauksime atvykstant mokytis pas mus!!!


                          Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos informacija

Atgal

 
  2022 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.