Naujienos

Tradicinė Saldumynų mugė

2021-12-23

2021 m. gruodžio 23 d. Bukonių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Saldumynų mugė, kurios metu buvo galima įsigyti keksiukų, bandelių, pyragų, spurgų ir kitų saldumynų. Saldumynų mugės metu vyko loterija be pralaimėjimo. Vėliau mokyklos mokiniai aplankė Bukonių seniūnijos ir parduotuvės darbuotojus, kuriuos vaišino savo pagamintais skanėstais ir kvietė prisijungti prie akcijos. Šiais metais akcijos metu buvo surinkti 165 Eur, kurie paaukoti Maltiečių sriubai 2021- maltiečių paramos akcijai seneliams. 

Dėkojame visiems mokyklos mokiniams, jų tėveliams (globėjams), darbuotojams ir visiems žmonėms, kurie paaukojo Maltiečių sriubai-2021. Ačiū už Jūsų gerumą.


Specialioji pedagogė, logopedė Livija Kurganova

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.