Tarpzoninėse ketvirti

2019-01-25

Sausio 25 dieną Jonavos KKSC sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninės svarsčių kėlimo varžybos. Be mūsų komandos varžybose dalyvavo Ukmergės raj. Taujėnų, Raseinių raj. Nemakščių M. Mažvydo, Kėdainių raj. Šėtos ir Vilniaus raj. Kalvelių S. Moniuškos gimnazijų sportininkai. Kaip ir buvo tikėtasi, su vyresniais varžovais sunku buvo kovoti dėl prizinių vietų. Savo svorio kategorijose  tik Mindaugas Juozapaitis ir Arūnas Ratautas iškovojo II- sias vietas, o Vykintas Kurmelis buvo I. Savo asmeninius rezultatus varžybose pagerino Ričardas Kurmelis 89 k. rovime ir Dovilė Šveikauskaitė, 12 kg girą iškėlusi 37 kartus. Kiti mokiniai pasirodė šiek tiek kukliau, tad susumavus visų pasirodymus, mums atiteko 4 vieta.

Sveikiname mūsų mokinius su geru pasirodymu varžybose.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas