Naujienos

Tarpmokyklinis krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti

2020-02-13

Artėjant Vasario 16-ajai, Bukonių mokykloje – daugiafunkciame centre vyko tradicinis tarpmokyklinis krepšinio 3x3 turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo šešios dviejų amžiaus grupių komandos. Komandos turėjo žaisti pogrupiuose ir užėmusios žemesnes vietas kovojo dėl trijų jaunesniųjų grupės komandų apdovanojimų ir Iššūkio taurės, o pogrupių nugalėtojai ir antros komandos žaidė pusfinalius ir kovojo dėl turnyro prizinių vietų ir pagrindinės taurės. Visos rungtynės vyko labai atkakliai, todėl buvo pasiekta netikėtų rezultatų. A pogrupyje visus varžovus įveikusi Bukonių MDC I komanda nesunkiai iškovojo vietą pusfinalyje. Antri pogrupyje liko Kėdainių rajono Truskavos sportininkai, treti Žeimių MDC II komanda. Intrigos turnyre įnešė B pogrupio rezultatai, kai Šveicarijos sportininkai rungtynių pabaigoje 13:11 įveikė Žeimių MDC I komandą. Situacija tapo dar įdomesnė, kai žeimiškiai atkaklioje kovoje 15:16 nusileido  Bukonių MDC II komandai. Tad į pusfinalius iš B grupės pateko Šveicarijos ir Bukonių MDC II komandų sportininkai.

Žeimių MDC I komandai po dviejų pralaimėjimų teko varžytis jaunesniųjų grupėje, kur jie 13:7 laimėjo prieš Žeimių MDC II komandą. Iškovoję pergalę iššūkio taurės finale jie dar kartą varžėsi su Bukonių MDC II komanda. Šį kartą Žeimių sportininkai 19:15 atsirevanšavo jaunesniems bukoniškiams ir iškovojo Iššūkio taurę.

Kovoje dėl vyresniųjų grupės prizinių vietų ir pagrindinės taurės, Šveicarijos sportininkai pusfinalyje 8:6 įveikė 3 vietos laimėtojus Truskavos sportininkus ir finale susikovė su Bukonių MDC I komanda, kuri nesunkiai – 20:5 nugalėję Bukonių MDC II komandą  laukė savo varžovų. Finale stipresni buvo Bukonių MDC I komandos sportininkai, kurie 19:12 įveikė savo varžovus ir tapo turnyro nugalėtojai.

Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti dviejų amžiaus grupių prizinių vietų medaliais. Dėkojame visoms atvykusioms komandoms ir jų mokytojams už dalyvavimą krepšinio turnyre.  Esame dėkingi Žeimių MDC kūno kultūros mokytojui Edgarui už pagalbą teisėjaujant turnyre. Šaunus vaikinų žaidimas – Lietuvai – mums visiems.