Naujienos

Tarpklasinės futbolo varžybos

2023-05-09

Gegužės 9 dieną mokyklos stadione vyko tarpklasinės mažojo futbolo varžybos. Varžybose rungėsi 6 – 8 klasių komandos. Prieš tai 6 klasės mokiniai atkaklioje kovoje 3:2 nugalėjo 5 klasės mokinius ir taip pateko į finalines varžybas. Finalinėse varžybose visos komandos žaidė rato sistema. Visos komandos žaidė gan apylygiai, tačiau geriausiai iš jų pasirodė 7 klasės mokiniai, kurie vienodu rezultatu 2:0 įveikė 6 ir 8 klasių komandas ir taip tapo I vietos laimėtojais. Intriguojanti kova vyko dėl II-III vietos, kur 6 klasės komanda metė iššūkį ne stipriausios sudėties žaidusiai 8 klasės komandai ir po kuriozinio įvarčio kiek netikėtai šventė pergalę rezultatu 1:0, taip užimdami II vietą ir 8 klasę palikdami trečią. Džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių aktyvumu ir noru sportuoti bei tuo, kad futbolą noriai žaidžia ne tik berniukai bet ir mergaitės.

 

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas

Atgal

 
  2022 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.