Naujienos

Smiginio varžybose

2020-03-05

Kovo 5 dieną  Jonavos sporto arenos patalpose vyko Jonavos rajono mokyklų žaidynių smiginio varžybos. Mūsų mokyklos 9 – 10 klasių mokinių merginų ir vaikinų komandos  rungėsi su R. Samulevičiaus progimnazijos, J. Ralio ir Senamiesčio gimnazijomis komandomis. Merginų komanda, iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi 2 nesėkmes, dėl tarpusavio geresnių rezultatų užėmė antrąją vietą. O nugalėtojomis merginų tarpe tapo J. Ralio gimnazistės, kurioms atstovavo abi buvusios mūsų mokyklos mokinės. Vaikinai, 3:0 laimėję prieš R. Samulevičiaus progimnazijos sportininkus, sekančiose rungtynėse 3:2 nugalėjo Senamiesčio gimnazijos atstovus ir tik finale po atkaklios kovos, kur pritrūko tik vieno sėkmingo metimo, 2:3 teko pripažinti J. Ralio gimnazijos sportininkų pranašumą. Taigi šiais metais abi mūsų mokyklos komandos pasidabino antros vietos medaliais.