Naujienos

Skautų sueiga LIETUVA + SKAUTAI = MES

2022-02-26

Įgyvendinant Lietuvos skautijos neformaliojo vaikų švietimo programą „Skautauk, patirk, atrask (Jonavos r. sav.)“, finansuojamą Jonavos r. savivaldybės, naktinėje skautų sueigoje "Lietuva + skautai = MES" bendraudami ir bendradarbiaudami Jonavos r. Bukonių mokykloje - daugiafunkciame centre veikė Lietuvos skautijos Kauno krašto Šventosios tunto Medeinės ir Justino Vareikio draugovių skautai. Darni bendrystė suvienijo įvairaus amžiaus skautus prasmingoms veikloms. Rikiuotės metu skambėjo šūkiai apie Lietuvą ir skautus. Vasario mėnesį minimos dvi skautams svarbios datos - Lietuvos valstybės Nepriklausomybės paskelbimo ir pasaulio skautų organizacijos įkūrėjo R. Baden - Powell'io gimtadienis. Skautai pynė geltonas - mėlynas juosteles ir Ukrainos vėliavos spalvomis nuspalvino žvakes. Žvakės Ukrainos tautos palaikymui uždegtos prie paminklo žuvusiems už Laisvę. Skautai pristatė savo pačių parengtus pranešimus apie Lietuvos ir Lietuvos skautijos simbolius, pasaulio skautų šefo gyvenimą. Žinias, gebėjimus bei įgūdžius pasitikrino ir įtvirtino viktorinoje ir skautoramoje. Vakaro laužo programoje žvakių šviesoje skambėjo dainos ir šūkiai. Skautai budi...


                      Jolita Pranskūnienė, LS Kauno krašto Šventosios tunto Medeinės draugovės draugininkė 

Atgal

 
  2022 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.