Naujienos

Sausio 13-osios ATMINIMUI

2022-01-13

Sausio 13-oji - ATMINTIS IR DĖKINGUMAS... Už mūsų dienų LAISVĘ...
Mokyklos bendruomenė dalyvauja akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija... Kasmet liudijame prisimindami tuos, kurie žuvo - būdami ten, prie televizijos bokšto. Skamba patriotinių dainų žodžiai, kuriuos atidžiai klauso ikimokyklinukai, pradinukai, vyresnieji, suaugę... Klauso dešimtokų skaitomų tekstų apie Lietuvą, Laisvę, Žmogų... Laisvą žmogų - šalies pilietį... Kiekvienas savaip mąstome - koks esu, koks galėčiau būti... Languose, prie paminklo žuvusiems už Lietuvos laisvę dega atminimo žvakutės... Neužmirštamos, kaip neužmirštuolių žiedai.
Bėgimas... Kartais ėjimas... Aplink Bukonis - 4 kilometrai. Lyginant su gyvenimo bėgimu - mažai. Prisimenant 1991 m. Sausio 13-osios įvykius - už Laisvę... Su dideliu noru... Stabtelint ir padedant vienas kitam... Visiems kartu laimint, džiaugiantis pergalėmis ir laimėjimais... Su šiltos arbatos puodeliu visiems kartu. Prie laužo. LAISVĖS PERGALĖS laužo... Su skambančia lietuviška daina ir viltimi, kad mes - VALSTYBĖ - išliksime...
AČIŪ, kad turime LAISVĘ, AČIŪ, kad esame.
                                                                                                      Dalia Autukiene, direktorė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.