Naujienos

Saugesnio interneto diena 2022

2022-02-08

2022 m. vasario 8 d. paminėta Saugesnio interneto diena. Ši diena įvairiais renginiais pažymima visame pasaulyje, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinant saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Lietuvoje švenčiama ne tik Saugesnio interneto diena, bet ir visa savaitė. Ta proga pradinių klasių mokiniai turėjo klasių valandėles, kurių metu kalbėjo, diskutavo ir žiūrėjo įvairius edukacinius filmukus, kuriuose Draugiško interneto meškiukas bendrauja tiek su vaikais, tiek su ekspertais apie tai, kaip internete būti saugesniems. Vyresnių klasių mokiniai informacinių technologijų pamokų metu pasitikrino savo saugumą internete atlikdami testus „Ar esi saugus internete“ ir visi draugiškai dailės pamokų metu piešė Draugiško interneto simbolį meškiuką. Kviečiame naudotis ir vadovautis Saugesnio interneto dienos moto – kurkime geresnį internetą kartu.


Irma Rodaitienė, informacinių technologijų mokytoja

Atgal

 
  2022 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.