Naujienos

Šaškių finalinėse varžybose

2023-05-06

Gegužės 6 dieną Bačkonių kaime Kaišiadorių rajone vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų šaškių finalinės varžybos. Varžybose mūsų mokyklos 7-8 klasių mokiniai Titas S., Kotryna K., Ieva Č. ir Natalija L. 7 turų varžybose varžėsi su Kėdainių, Ukmergės, Klaipėdos, Vilniaus, Joniškio, Raseinių ir Ignalinos rajonų mokyklų komandomis. Žaista visai neblogai, tačiau to nepakako kad būtų pasiekta bent keletą komandinių pergalių. Geriausiai sekėsi  Ievai ir Natalijai, kurios komandai surinko po 7 taškus. Galutinėje komandų suvestinėje užimta 16 vieta. Lauksime sėkmingų pasirodymų kitose varžybose.


Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.