Naujienos

Saldumynų mugė 2022

2022-12-21

2022 m. gruodžio 21 d. Bukonių mokykloje- daugiafunkciame centre vyko tradicinė Saldumynųmugė, kurios metu buvo galima įsigyti keksiukų, bandelių, pyragų, gardžių vyniotinių, sausainių … Saldumynųmugės metu vyko loterija be pralaimėjimo. Vėliau mokyklos mokiniai drauge su tikybos mokytoja Jūrate Ž. aplankė Bukonių seniūnijos darbuotojus, kuriuos vaišino savo pagamintais skanėstais ir kvietė prisijungti prie akcijos. Šiais metais akcijos metu buvo surinkta 170,70 Eur., kurie buvo paaukoti Maltiečių sriubai 2022- maltiečių paramos akcijai seneliams.

Dėkojame visiems mokyklos mokiniams, jų tėveliams (globėjams), pedagogams, darbuotojams ir visiems geros valios žmonėms, kurie paaukojo Maltiečių sriubai- 2022.

Livija Kurganova, specialioji pedagogė, logopedė

Jūratė Žemaitaitienė, priešmokyklinio ugdymo grupės, tikybos mokytoja

Atgal

 
  2022 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.