PUG veikla

2023-06-08

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta, kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas kaip vaiko noras sužinoti, pažinti...“ (A. Baltrūnas)

Baigiasi dar vieni mokslo metai. Per visus mokslo metus pailgintos dienos grupėje buvo įdomu dirbti ir stebėti mokinių meninės kūrybos procesą. Vaikai atskleidė savo išskirtinius gebėjimus, išmonę, netikėtus sprendimus. Vaikai atsiskleidė ne tik savo meniniuose sugebėjimuose, bet ir sportinėje veikloje, žaidžiant įvairius judriuosius žaidimus.

Mus pasitinka vasara, kuomet trumpam pamiršime mokyklinius suolus, vadovėlius, giliai įkvėpsime vasara kvepiančio oro ir leisime sau ilsėtis, keliauti, džiaugtis šio metų laiko teikiamais malonumais. Iki pasimatymo, vaikai, kitais mokslo metais pailgintoje dienos grupėje.

Laimutė Jakubauskienė, pailgintos dienos grupės mokytoja