Naujienos

Projekto „Medijų raštingumo stiprinimas bendruomenėse: kritinį mąstymą ugdykime kartu!“ konkursas

2024-02-15

Nuo 2024 m. sausio 20 d. iki 2024 m. vasario 29 d. asociacijos „Langas į ateitį“ ir „Viešieji interneto prieigos taškai“ skelbia projekto „Medijų raštingumo stiprinimas bendruomenėse: kritinį mąstymą ugdykime kartu!“ konkursą. Mes taip pat rengiame įvairias medijų raštingumo veiklas mokykloje. Šio konkurso tikslas – stiprinti medijų raštingumą, ypač kritinį mąstymą, organizuojant renginius ir suteikiant kuo daugiau žinių vaikams ir jaunimui. Su 4 kl. ir 5-8 kl. mokiniais atlikome veiklas šiomis temomis: „Asmens duomenų apsauga ir privatumas“, „Etiškas elgesys socialiniuose tinkluose“, „Kaip atpažinti dezinformaciją“, „Skaitmeninė veikla“.

Jūratė Plaktonytė, bibliotekininkė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.