Naujienos

Plaukimo užsiėmimai Kauno ,,Girstučio” sporto komplekso baseine

2019-12-31

Lietuvos vaikų neformaliojo švietimo centras ir Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras įgyvendino iš Europos sąjungos lėšų finansuojamą projektą ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ (Sutarties Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-01-0001) kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymo edukacinė veikla. Projekto tikslai ir uždaviniai: mokyti vaikus plaukti ir ugdyti plaukimo įgūdžius, suteikti vaikams saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens žinių ir praktinių įgūdžių, skatinti vaikų fizinį aktyvumą, gerinti fizinį parengimą ir stiprinti sveikatą. Vykdant projektą, mūsų 5-10 klasių mokiniai nuo 2019 m. spalio 1 d. iki gruodžio 31 d. Kauno  ,,Girstučio” sporto komplekso baseine 10 kartų dalyvavo plaukimo pamokose.

Džiaugiamės projekto sėkme ir mokinių patirtais įspūdžiais bei įgytais plaukimo įgūdžiais.


Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Atgal

 
  2022 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.