Naujienos

Mokėmės atskleisti gamtos paslaptis

2022-12-13

Gruodžio 13 d. 2 ir 3 klasės mokiniai dalyvavo Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus edukaciniame užsiėmime ,,Pėdsekys gamtoje“. Būdami gamtoje mes ne visada pamatome šaką tarškenantį didįjį margąjį genį, uosio kamieno žievę lupantį taurųjį elnią ar olą rausiančią rudąją lapę. Tačiau žvėrys visada palieka savo veiklos pėdsakus. Juos vaikai ir mokėsi atpažinti, tyrinėdami iš gamtos parneštas medžiagas: išlukštentus kankorėžius, apgraužtas šakas, stirnos ir briedžio ragus, klausydami vaizdingo edukatorės Linos pasakojimo. Visi aktyviai dalyvavo veiklose, pasijuto tikrais pėdsekiais, galinčiais nustatyti, ar miške gyvena genys, elnias, bebras, šernas ar kitas gyvūnas, šių gyvūnų net nepamačius. Vėliau aplankėme muziejaus ekspozicijas, sužavėjusias eksponatų gausa ir įvairove.

Inga Kazokaitytė, 3 klasės mokytoja

Atgal

 
  2022 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.