Naujienos

Mes tikrai mylim Lietuvą

2016-03-04


           Jau keletą metų  Bukonių pagrindinėje mokykloje vyksta pilietinis renginys, ugdantis mokinių tautiškumą. Kovo 11-ajai paminėti skirta  šventė ,,Aš tikrai myliu Lietuvą‘‘. Į šią šventę, skirtą Jonavos ir Ukmergės rajonų kaimo pagrindinių mokyklų 2-6 klasių mokiniams, atvyko svečių komanda iš Ukmergės rajono ,,Šilo“ pagrindinės mokyklos, Antakalnio skyriaus 2-3 klasių komanda, lydima mokytojos Editos Leleikienės, taip pat dalyvavo Bukonių pagrindinės mokyklos 2-6 klasių mokinių komanda.

         Šventė prasidėjo  direktorės pavaduotojos ugdymui D. Autukienės sveikinimu dalyviams. Visi giedojo tautišką giesmę. Šventės dalyvius sveikino Bukonių pagrindinės mokyklos 1-4 klasių liaudies šokių būrelis, vadovaujamas pradinių klasių  mokytojos J. Pranskūnienės. Būrelio šokėjai smagiai pašoko šokius: ,,Petkevičiaus polka“, ,,Pasėjau žilvitį“, ,,Pleškutis“. 1-4 klasių dainavimo būrelio ir 6 klasės mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos E. Pratkelienės,  padainavo dainas apie gimtinę. Svečiams  eilėraščius apie Lietuvą deklamavo 2 klasės skaitovės: M. Alkauskaitė ir P. Kunigėlytė. Smagumo ir linksmumo šventei suteikė svečių komandos liaudies žaidimai, kuriuos jie žaidė patys ir išmokė visus šventės dalyvius. Svečiai taip pat deklamavo gražius eilėraščius apie gimtinę.

        Gražiai apie gimtinę  pasakojo 2 klasės mokinė M. Alkauskaitė, pristatydama parengtas pateiktis.

        Šventėje  mokinių laukė viktorina ,,Ką žinau apie Lietuvą?“ ir muzikinė viktorina ,,Atspėk dainą“. Mokiniai  prisiminė  valstybines šventes, virtualiai keliavo po Lietuvos kraštą, dainavo muzikinės viktorinos dainas.

        Renginio pabaigoje visi dalyviai padainavo M. Mikutavičiaus dainą ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“. Šventė neprailgo ir visiems suteikė teigiamų emocijų.

        Mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui I. Rodaitienė padėkojo dalyvavusiems renginyje ir apdovanojo komandas  padėkos raštais bei  saldžiaisiais prizais.

                                       Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Atgal

 
  2019 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.