Mergaitės sėmėsi patirties LADYGOLAS varžybose

2017-02-22

Vasario 22 dieną „Neries“ pagrindinėje mokykloje vyko mergaičių LADYGOLAS 2017 salės futbolo varžybos 8-tų ir žemesnių klasių mokinėms.

Mūsų mokyklos komanda, sudaryta iš 7 klasės ir jaunesnių mokinių, turėjo galimybę pasivaržyti su 4 kaimo ir miesto mokyklų komandomis. Merginos, norėdamos gerai žaisti pagal salės futbolo taisykles, turėjo pademonstruoti gerą kamuolio valdymo techniką perduodant, stabdant ar smūgiuojant kamuolį į vartus. Mūsų komanda, nusileisdama varžovėms amžiumi bei fiziniu pajėgumu, nepasiekė labai aukštų rezultatų, tačiau pademonstravo kokybišką salės futbolo žaidimą. Iškovojusios vieną pergalę iš 4 galimų, jos nepateko tarp prizininkių, tačiau gavo neįkainojamos patirties toliau tobulėti žaidžiant salės futbolą bei ruošiantis kitų metų varžyboms.

Dainius Bisigirskas,  kūno kultūros mokytojas