Naujienos

LADYGOLAS I etapo varžybose

2024-02-27

Vasario 27 dieną KTU Inžinerijos licėjaus sporto salėje vyko Kauno apskrities mergaičių U-12 B grupės I etapo salės futbolo varžybos. Pirmą kartą tokiose varžybose dalyvavo mūsų mokyklos 3–6 klasių moksleivės, kurios rungėsi su Kauno KTU Inžinerijos licėjaus, VDU klasikinio ugdymo mokyklos ir Kauno Jėzuitų gimnazijos komandomis. Mūsų mergaitės, jauniausios amžiumi, pirmose rungtynėse 1:3 pralaimėjo VDU klasikinio ugdymo mokyklos komandai, tačiau vėliau įsidrąsino ir lygiosiomis 1:1 sužaidė su šeimininkėmis, Kauno KTU Inžinerijos licėjaus sportininkėmis bei kiek netikėtai 3:2 sugebėjo nugalėti Kauno Jėzuitų gimnazijos sportininkes ir užėmė 3 vietą. Puikiai pasirodė ir komandos lyderė, 6 klasės mokinė E. Ramanauskaitė, kuri  buvo rezultatyviausia šiose varžybose, pelniusi visus 5 komandos įvarčius. Sveikiname mūsų debiutantes su puikiu pasirodymu.

 

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.