Naujienos

KPV. „Vardan Lietuvos“

2022-03-10

2022 m. kovo 10 d. mokykloje-daugiafunkciame centre 1-8, 10 kl. mokiniai dalyvavo kultūrinės pažintinės dienos „Vardan Lietuvos“ veiklose, skirtose ne tik paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, bet ir išreikšti solidarumą su Ukrainos tauta. Mokiniai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“. 1-4 kl. mokiniai karpė mėlynas ir geltonas širdeles iš kurių suklijavo Ukrainos vėliavą, o 5-8, 10 kl. mokiniai lankstė geltonus, žalius, raudonus Taikos balandžius. Mokyklos-daugiafunkcio centro kieme mokiniai ir mokytojai, sustoję į gyvą tautos žiedą, sugiedojo Lietuvos himną ir širdelėmis bei Taikos balandžiais papuošė gėlyną. Kovo 10 d. Lietuvoje vyko Ukrainos palaikymo iniciatyva „Laisvės apyrankė“, prie kurios prisijungė ir mūsų mokiniai, pindami Ukrainos bei Lietuvos vėliavos spalvų apyrankes. Kultūrinės pažintinės dienos pradžioje 1-4 kl. mokiniai sužaidė 11 estafetės rungčių, o pabaigoje buvo sužaistos mokytojų ir 7-8, 10 kl. mokinių komandų tinklinio varžybos. Dėkojame už buvimą kartu, už solidarumą Ukrainos tautai.

Jolita Minkštimaitė, geografijos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.