Konstitucijos egzaminui - 10 metų!

2016-09-27

Rugsėjo 27 d. mokykloje vyko Konstitucijos egzaminas. Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja – Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite – visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kvietė pasitikrinti Konstitucijos žinias.
8-10 klasių mokiniai turėjo atlikti Konstitucijos testą, o 1-4 klasių mokiniai - kūrybinę užduotį tema "Mano  sveikinimas Konstitucijos egzaminui".
Sveikiname 8 klasės mokinį Vykintą Kurmelį ir 10 klasės mokinę Justiną Kurmelytę geriausiai atlikusius Konstitucijos testą ir 1 bei 3 klasės mokines Agnę Bartošiūtę ir  Miglę Alkauskaitę, geriausiai atlikusias kūrybinę užduotį.

Jūratė Stankaitienė, istorijos ir pilietiškumo mokytoja metodininkė