Naujienos

Kinologų profesijos atstovų ir jų augintinių vizitas

2021-11-19

Savaitę mokykloje baigėme neįprastai. Lapkričio 19 d. pirmą kartą mokykloje lankėsi neeiliniai svečiai: kinologų profesijos atstovai ir jų augintiniai. Mokiniai buvo supažindinti ne tik su kinologo profesija, bet ir pareigūnų darbu Lietuvos Policijoje ir VSAT, funkcijomis, specifika. Mokiniams pristatytos tarnybinių šunų veislės, papasakota, kokių užduočių mokomi tarnybiniai šunys. Kinologė su tarnybiniu šunimi pademonstravo bendrąjį paklusnumą ir atliko paslėpto daikto paiešką. Mokiniai susijaudinę stebėjo pasirodymą, kokiais būdais šuo su žmogumi bendrauja ir, kaip vienas kitą supranta. Susitikimo metu PUG vaikai,1-10 kl. mokiniai galėjo patys pasidžiaugti šunimis ir kinologų paklausti juos dominančių klausimų. Susitikimo pabaigoje mokiniai padėkojo pareigūnams ir jų keturkojams draugams už įdomiai bei naudingai praleistą laiką.

Neringa Razumienė, UK koordinatorė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.