Diktanto konkursas ,,Rašau diktantą 2017“

2017-02-14

Vasario 14-ą dieną mokykloje vyko tradicinis 4 klasės mokinių  diktanto konkursas ,,Rašau diktantą 2017‘‘. Jo tikslas – išrinkti patį raštingiausią ketvirtoką. Konkurse dalyvavo mokinės, geriausiai rašančios diktantus: Andrėja, Rugilė Elžbieta, Sabrina. Lietuvių kalbos mokytoja Aistė padiktavo tekstą ,,Lietuvos valstybės ženklai‘‘. Vertinimo komisija: mokytojos Aistė ir Jolita bei spec. pedagogė Livija įteikė diplomus raštingiausiai ketvirtokei Sabrinai, Rugilei Elžbietai, užėmusiai II-ąją vietą ir III-iosios vietos laimėtojai – Andrėjai.

Džiugu, kad mergaitės sėkmingai keliauja rašytinės kalbos labirintais.

Inga Kazokaitytė, 4 klasės mokytoja