Dešimtokai atvirų durų dienos „Rinkis ateitį dabar“ renginyje

2020-02-27

Vasario 27 dieną Jonavos rajono 8-12 klasių mokiniai, besidomintieji Jonavos politechnikos mokykloje ruošiamomis profesijomis, buvo pakviesti į Atvirų durų dieną „Rinkis ateitį dabar“.

Mūsų mokyklos dešimtokams buvo sudarytos puikios galimybės savo akimis pamatyti ir geriau susipažinti su mokykla: ko ir kaip čia galima mokytis, kokia įranga naudojama, kur galima atlikti praktiką, kokios galimybės išvykti į stažuotę užsienyje.

Mokiniai aplankė teorinio ir praktinio mokymo kabinetus bei dirbtuves, bendravo su profesijos mokytojais, kurie akcentavo širdžiai mielos profesijos pasirinkimo svarbą.

Mokyklos valgykloje visi Atvirų durų dienos dalyviai buvo pavaišinti mokinių keptais sausainiais, arbata ir obuoliais.

Aurelija Kukienė, anglų kalbos mokytoja, 10 klasės vadovė