Dėkojame už dovanas ir padėkas

2022-12-27

2022 m. rugsėjo 19–25 dienomis mūsų mokykla dalyvavo tarptautiniame Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“, kurio metu mūsų mokiniai kartu su bendraamžiais iš kelių dešimčių Lietuvos ir Latvijos mokyklų domėjosi kaimyninės šalies istorija, kalba, kultūra, geografija. Projekte dalyvavo 5 - 8 klasių mokiniai.

Dėkojame šio projekto organizatoriams ir partneriams už dovanėles ir galimybę artimiau susipažinti su kaimyne Latvija. Tikimės projekte dalyvauti ir kitais metais.

Projekto organizatoriai: Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, Vytauto Didžiojo universitetas

Projekto partneriai: Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje, Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje, Jonavos rajono savivaldybė , Šiaulių turizmo informacijos centras, Baltų kelias.

Projekto rėmėjai: Kavos Draugas, RTTAX, Save24, Glasses on, Sapiegos klinika .

Bibliotekininkė Jūratė Plaktonytė