Dalijomės darbo patirtimi

2017-03-22

Kovo 22 dieną dalyvavome tarprajoninėje kaimo pagrindinių mokyklų ir daugiafunkcių centrų pradinių klasių mokytojų ir mokinių mini konferencijoje ,,Mano projektas“, kuri vyko Upninkų pagrindinėje mokykloje. Konferencijoje savo rengtus projektus pristatė  Širvintų rajono Gelvonų gimnazijos vaikų etnografinis etnokultūrinis kolektyvas ,,Dagilėlis“, vadovaujamas mokytojos Audronės Dabravolskienės, kuris  pristatė projektą ,,Dainos“. Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos  pradinių klasių mokytoja  Irena Anelė Čeberekienė su 3-4 klasių mokinių komanda pristatė projektus ,, Pažink savo kraštą“, ,,Bitės“, ,,Apie duoną“.Upninkų pagrindinės mokyklos mokytojos Aušra Liutkevičienė ir Valentina Palaimienė su 2-4 klasių mokinių komanda pristatė projektus ,,Nuo grūdo iki pyrago“ ir ,,Apie skaitymą“. Mūsų mokyklos-daugiafunkcio centro 2 klasės mokytoja  Jolita Pranskūnienė su savo antrokėlių  komanda pristatė projektą ,,Mano augintinis“, 4 klasės mokytoja Inga Kazokaitytė su ketvirtokėmis pristatė projektą ,,Mes skaitome“. 1,3 jungtinės klasės mokytoja M.Bernotienė  su trečiokėmis pristatė projektą ,,Metų laikai“. Visus konferencijos dalyvius pasveikino Upninkų pagrindinės mokyklos direktorė. Ji pasidžiaugė  kasmet gausėjančiu būriu svečių. Smagus  mokinių, kurie gražiai padainavo svečiams, pasirodymas labai linksmai  nuteikė visus konferencijos dalyvius. Mokiniai įdomiai pristatė parengtus projektus, gražiai pašoko ir padainavo, pasivaišino ir sprendė įvairias užduotis. Konferencijoje pasidalijome savo patirtimi, rengiant projektus, išgirdome naujų ir netradicinių idėjų ir linksmi grįžome namo. Ačiū konferencijos organizatoriams.

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė