Dailyraščio konkursas

Dėdė rudenėlis

Žemėn atkeliavo.

Vytė Nemunėlis

Spalio 24–ąją dieną Bukonių mokykloje-daugiafunkciame centre įvyko dailyraščio konkursas „Rudens raštai“, kuriame dalyvavo 2-5 klasių mokiniai. Vaikai turėjo „išmarginti“ savo lapus kuo dailiau, gražiau ir taisyklingiau. Pagal pateiktus kriterijus komisija įvertino mokinių darbus ir susumavus balus paaiškėjo, kad trečiąją vietą užėmė 5 klasės mokinys Gabrielius Mickevičius, antrąją vietą – 4 klasės mokinys Tadas Koncevičius, o pirmąją vietą užėmė antros klasės mokinė Vilija Kurmelytė. I-III vietos nugalėtojai buvo apdovanoti specialiais prizais ir diplomais, o visi dalyvavę mokiniai gavo padėkas ir saldžiąsias dovanas. Sveikiname ir dėkojame visiems dalyvavusiems!

Livija Kurganova, specialioji pedagogė
Rosita Palaimaitė, logopedė, mokytojo padėjėja