Adventinė popietė

2022-12-16

Gruodžio 16 d. 1-4 klasių mokiniai ir mokytojai dalyvavo adventinėje popietėje „Uždekit žiburius širdžių“. Adventiniu laikotarpiu mūsų mokykla suspindo įvairiais meniškais papuošimais: nuostabiomis prakartėlėmis ir advento vainikais. Juos kūrė dorinio ugdymo (tikybos) pamokas lankantys mokiniai kartu su savo tėveliais. Visiems mums tai kiekvieną dieną priminė apie pagrindines žmogaus vertybes, kvietė bent akimirkai sustoti ir susimąstyti. Popietės metu trys skaitovės skaitė eiles, skambėjo dvi gražios giesmės: „Mūsų meilės giesmės“, „Mano angeliukas“. Pats mažiausias priešmokyklinukas Ugnius deklamavo eilėraštį „Advento žvakelė“. Šios eilės ir giesmės skambėjo iš visos širdies. Jau greit ... Jau greit į savo sielas įsileisime pačią gražiausią metų šventę - šv. Kalėdas.

Jūratė Žemaitaitienė, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja