98-asis Bukonių mokyklos gimtadienis

2019-01-17

1921 metų sausio 17 dieną atidaryta Bukonių pradedamoji mokykla. Džiaugiamės, kad mokykla gyva ir šiandien. Mokyklos gimtadienio proga mokiniai ir mokytojai bei darbuotojai tradiciškai susitiko 98 partijų šaškių turnyre "Bukonių mokyklai - 98". Turnyrai organizuojami nuo 91-ojo mokyklos gimtadienio ir visuose turnyruose pergales šventė mokytojai ir darbuotojai. Šiandien taip pat - 63:35. Visus turnyro dalyvius lydėjo gera nuotaika ir didelis azartas. Gimtadienio šaškių turnyro diplomas ir po daugybės metų visiems primins, kad "Aš dalyvavau 98 partijų šaškių turnyre" - aš esu Bukonių mokyklos bendruomenės narys. Turnyro dalyvius sveikino buvusi direktorė Elena Tuzovienė, direktorė Dalia Autukienė priminė mokyklos istoriją ir linkėjo visiems sėkmės žaidžiant. Turnyrą organizavo Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas.

Dalia Autukienė, direktorė