Dalyvausim naujame projekte "Matematika - laimėtojų mokslas"

2017-12-29

Nuo 2018 m. sausio mėnesio dalyvausim naujame projekte "Matematika - laimėtojų mokslas", kurio tikslas pagerinti 8 klasės mokinių matematikos mokymosi rezultatus, ugdant mokinių mokėjimo mokytis kompetenciją, pasiūlant inovatyvias mokymosi veiklas.

Projektą inicijavo Kėdainių r. Šėtos gimnazija ir pakvietė mus kartu su Kėdainių r. Truskavos pagrindine mokykla būti šio projekto partnerėmis ir kartu spręsti problemą: prasti matematikos mokymosi pasiekimai, kuriuos rodo kasmet organizuojamas Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP). Projekto mokiniai 7 ir 8 klasėse turės galimybę gauti individualią mokymosi pagalbą, dalyvauti robotikos būreliuose, įvairiuose aktyviuose užsiėmimuose. Mokymo metodikos keitimas, didesnis dėmesys mokinio gebėjimų ir kompetencijų ugdymui, tikimės duos teigiamų rezultatų ir mokyklų mokiniai geriau mokysis ne tik matematiką, bet ir kitus dalykus.

Dėkojame Kėdainių r. Šėtos gimnazijai už galimybę prisijungti prie šio projekto.

Detalesnė informacija apie projekto eigą apačioje

Valdymo grupės posėdis 2018-03-14

Naudinga konsultacija 2018-03-05

Jungtinės veiklos (partnerystės) sutarties pasirašymas 2018-01-30

Mokėjimo mokytis kompetencijų ugdymo ir vertinimo mokymai mokytojams 2018-01-22

Robotikos metodikos mokymai mokytojams 2018-01-16

Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikos ir informacinių technologijų mokytoja

Atgal

2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.